Ben 10

Pierwsze i najlepsze forum o Ben 10 na którym w niego gramy

#1 2009-03-31 20:17:24

Kornel

Nowy Wojownik

Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 3
Punktów :   

Wszyscy kosmici Bena 10

Czteroręki Fourarms
Czteroręki jest bardzo duży, ma cztery mocne ręce (po dwie na jednej stronie ciała), dwie pary oczu i wielką siłę. Kolor jego skóry jest czerwony. Potrafi również tworzyć fale dźwiękowe poprzez klaśnięcie wszystkimi rękoma jednocześnie. Potrafi bardzo wysoko skakać. Jednak przez swój rozmiar ma problemy z przechodzeniem przez drzwi oraz innymi małymi otworami. Wzrost: 3,5 metra. Niektórzy kosmici nazywają go Tetramant.

Inferno Heatblast
Gdy Ben znalazł Omnitrixa, zaczął oglądać kosmitów i zamienił się w pierwszego z nich; był to Inferno. Chłopiec myślał, że się pali, ale doszedł do wniosku, że nie czuje ognia, z którego jest cały zrobiony. Inferno potrafi strzelać kulami ognia, robić z ognia wir i "chodnik", na którym może latać. Może pochłaniać ogień i gorąco, jest też odporny na wodę, póki nie jest jej za dużo.

Zębal Ripjaws
Zębal ma bardzo ostre zęby. Potrafi oddychać pod wodą i dobrze pływać, po wynurzeniu się może pluć wodą. Jednak po przemianie w niego Ben musi wskoczyć do wody, bo mimo że może oddychać powietrzem, bardzo szybko się odwadnia. Gdy jest na lądzie ma nogi, a jak pływa ma zamiast nich ogon.

Dzikopysk/Dziki Wildmutt
Dzikopysk jest mającym pomarańczowe futro komicznym stworzeniem bez oczu. Jednak to dobry węch i słuch mówią mu, co się dzieje dookoła. Potrafi wysoko skakać, strzelać igłopiórami, ma ostre zęby. Nie ma głosu, zamiast tego wydaje dość zwierzęce ryki i inne dźwięki. Wzrost: 2,15 metra.

Diamentogłowy Diamondhead
Mimo swojej nazwy Diamentogłowy jest nawet twardszy od diamentu.Jeśli dotknie ziemi może wydobywać z niej dowolne obiekty z diamentu. Potrafi przemieniać swoje ręce w bronie lub narzędzia, odbijać promienie, a także formować obiekty ze swojego kryształu. W kosmosie żyje jego pierwowzór o imieniu Tetrax.

Szybcior XLR8
Szybcior jest z wyglądu podobny do dinozaura, tyle że jest biało-niebiesko-czarny. Bardzo szybko biega (z prędkością do 450 km/h), ma czarno-niebieski ogon i duże stopy zakończone kulami. Ma dziwnie zbudowane dłonie, pozwalające na cięcia wspomagane szybkością. Nie jest jednak silniejszy od człowieka. Dzięki szybkości może łatwo unikać ataków. Wrzost: 2,10 metra.

Szara Materia Grey Matter
Szara Materia jest koloru szaro-biało-czarnego, ma między oczami pasek. Jego wzrost to ok. 10 centymetrów, jednak jest zwinny i potrafi wyjść z każdej opresji. Po przemianie w niego Ben dostaje zastrzyku mądrości. Jest to kosmita, w którego Ben najczęściej zamienia się przypadkowo, dla komicznego efektu. Umie też bardzo wysoko skakać (jak na swoje rozmiary), przeciskać się przez bardzo ciasne szczeliny oraz ma ostre zęby.

Mucha Stinkfly
Mucha jest wielkim owadem i potrafi pluć zielonym, śmierdzącym, lepkim, wybuchowym w wysokich temperaturach szlamem. Ma dwie pary oczu, które umieszczone są na giętkich słupkach, tak że pole widzenia może rozciągać się do 360°. Ma też ostry ogon, który może przebić metal. Jednak główną umiejętnością Muchy są świetne umiejętności lotnicze. Jej brzuch jest biały w czarne paski.

Fantom Ghostfreak
Fantom wygląda jak duch i ma jego właściwości – staje się niewidzialny i przenika przez ściany. Potrafi również otwierać klatkę piersiową, z której wychodzą macki, służące do ataku oraz strzelać z niej promieniem. Jego oko może wędrować po całym ciele. Umie także wchodzić w czyjeś ciało i nim władać. W odcinku "Duchowe wyzwolenie" Fantom ucieka z Omnitrixa, i z pomocą kumpli Zombozo – Drągala, Kudłatej i Kwaśnego Oddechu – chce wejść w ciało Bena, by mieć Omnitrixa, jednak zostaje spalony przez słońce (bo bez ludzkiego ciała światło go niszczy) i ożywiony przez Doktora Vicktora w odcinku "Powrót". Przy pomocy jego, wilkołaka Yenaldooshi i Kosmicznej Mumii chciał zabić Bena (a swoim pomocnikom kazał wysłać reakcję łańcuchową, która zaciemniłaby całą Ziemię, co jednak zostało udaremnione przez Tennysonów), ale nie udało mu się to i znów trafił do Omnitrixa w kontynuacji "Powrotu", odcinku "Bój się ciemności".

Upgrade Upgrade
Upgrade jest zielono-czarno-białym kosmitą, który ma jedno oko, z którego może strzelać laserem. Potrafi łączyć się ze wszystkimi urządzeniami, ulepszając je do "nowoczesnego wyglądu" i kontrolować je. Zbudowany jest z nanobotów. Jego rasa została zbudowana przez Szare Materie.

Kulopłot / Kula Cannon Bolt
Kulopłot jest bardzo gruby, biało-czarny z żółtymi kulami na ciele. Potrafi się zwijać w kulkę (oraz chować do niej kogoś) i toczyć się jak piłka lub odbijać. Widzi on, gdzie się toczy. Jest też silny. Jedynym problemem podczas jego używania są prawa fizyki (m. in. trudno mu wytracić prędkość). Po odcinku Z obcą twarzą, nazywa się go Kula. Dostał się do Omnitrixa po tym,jak w odcinku "Wielki kleszcz" Ben i Gwen razem zacisnęli tarczę Omnitrixa.

Dzikie Pnącze Wildvine
Kosmita ten ma pięć łodyg zamiast nóg, pnącze zamiast rąk, jedno niebieskie oko (bez źrenicy) i wybuchowe nasiona na plecach. Może strzelać kolcami z ciała, a także połączyć się z innymi roślinami oraz z nimi rozmawiać i rozumieć je. Jego pnącze mogą się wydłużać.Może się wcielić w np. drzewo. Jest cały zielony. Dostał się do Omnitrixa,gdy w odcinku "Obóz strachu" Ben zacisnął tarczę Omnitrixa obok pnączy wielkiego grzyba.

Upchuck Upchuck 
To kosmita, który może połykać i trawić nieorganiczne przedmioty, zamieniając je w kilka porcji wybuchowej flegmy/śliny/innej substancji. Jest dosyć rozciągliwy, dzięki czemu te przedmioty mogą być większe od niego samego. Do Omnitrixa wprowadziła go Xylena odpowiednią kombinacją obrotów tarczy. Stało się to w odcinku "Gość"

Gała Eye Guy
Gała to kosmita, który ma na całym ciele zielone oczy (poza głową, na której ma usta i bardzo duże uszy), z których może strzelać promieniami odpowiednimi do wielkości oka. Oczy mogą się zlewać ze sobą, tworząc jedno większe, a naramienne oczy mogą strzelać zamrażającym promieniem.

Największy Way Big
Największy to ogromny kosmita, który został dodany do Omnitrixa przez Azmutha. Ma wielkość ok. 500m i odpowiednią do rozmiaru siłę.

Klon Ditto
Klon może się klonować na ile tylko chce kopii. Jest niższy niż pozostali kosmici (z wyjątkiem Szarej Materii, Upchucka, Megwhatta, Arktiguany i Plujaka). Jedną z wad jest to, że wystarczy zadać ból jednemu, a poczują go wszystkie kopie. Kosmita ten jest czarno-biało-zielony. Gdy nadchodzi przemiana powrotna, klony są na siłę łączone, niezależnie od dystansu. Jedynym problemem jest szczelne fizyczne oddzielenie, wtedy retransformacja jest anulowana. Do Omnitrixa dostał się przez przypadek.

BenEon
Występuje w filmie pt: ,, Ben 10 wyścig z czasem '' nic o nim nie wiadomo morze strzelać kulami energi z rąk gdy tylko chce.

BenWilk Benwolf
Jest to niebieski wilkołak mający ostre pazury, zielone oczy, dobry słuch, siłę, szybkość oraz umiejętność emisji fal dźwiękowych z pyska. W odcinku "Benwilk" wilkołak Yenaldooshi dotyka Omnitrixa, zegarek wchłania jego DNA i teraz Ben ma nowego kosmitę.

BenMumia BenMummy
Wygląda jak mumia, tyle że jej bandaże są zielone; mogą się wydłużać i owijać sobą ludzi. DNA Kosmicznej Mumii z odcinka "Kosmiczna Mumia" zostaje wchłonięte do Omnitrixa, dlatego Ben może się w nią zmieniać. Jest też bardzo lekka i ma niezwykłe zdolności regeneracyjne.

Benvicktor Benvicktor
Wygląda jak Frankenstein. Jego skóra ma kolor zielony, ma nagi tors z metalowymi dyskami, a na plecach dwie anteny gromadzące energię elektryczną. Potrafi wyzwalać pole magnetyczne i tym samych sprzeciwiać się grawitacji. Może wtedy miotać błyskawicami.

Plujak Spitter
Jest to wielka kulka, w górnej części ciała ciemno, a z dolnej jasnozielona. Ma pośrodku ciała okrągłe, wielkie usta, z których w boki wystają czarne kreski zakończone oczami. Pluje żółtą mazią.

Megawhatt Megawhatt
Jest to kosmita, z którym musi walczyć Ben w odcinku „Iskrowice”. Lecz tym razem to Ben (10.000) się w niego może zmieniać. Jest on czarny i ma biały brzuch, a prawdziwy kosmita był czarny i miał żółty brzuch. Potrafi kontrolować prąd. 

Arktiguana Articguana
Rekino-podobny kosmita, który potrafi ziać zimnem. Jest niebiesko-czarno-szary, a gdy mówi, przy jego ustach skraplają się składniki powietrza w postaci białych chmurek.

Swampfire
Kosmita z dużą siłą, mocą ognia, a także roślin. Ma moc regeneracji oraz wrastania i wyrastania z ziemi. Jego płomień jest trujący. Jego głos brzmi jakby miał zatkany nos. Jest silniejszy od człowieka.

Goop
Kosmita ten może zmieniać się w maź i potrafi zmieniać kształt.Wygląda na to, że maź nie może się sama ruszać. To mały przypominający statek kosmiczny obiekt, z którego wydobywa się głos Bena, kontroluje ją, gdy znajduje się nad nią. Jego głos jest piskliwy.Prawdopodobnie należy do tej samej rasy co Gluto z filmu „Ben 10: Tajemnica Omnitrixa”

Jetray
Kosmita jest bardzo szybki. Może strzelać z oczu i ogona promieniami laserowymi. Potrafi polecieć z prędkością dźwięku.Przypomina kosmicznego nietoperza lub mantę.

Echo Echo
Mały kosmita, potrafi miotać falami sonicznymi i potrafi stworzyć do tysiąca swoich kopii. Łącząc te dwie zdolności Ben tworzy ścianę dźwiękową. Jego głos brzmi jak u robota.

Humangousaur
Duży i najsilniejszy z nowych kosmitów Bena. Jest podobny do dinozaura połączonego z człowiekiem. Jego siła wzrasta z wielkością, którą może zmieniać. Gdy się zwiększa wyrastają mu kolce na karku i ogonie. Jego pancerz może przetrwać nawet największe wybuchy. Kiedy ten kosmita odniesie jakieś obrażenia Ben też je odnosi.

Brainstorm
Inteligentny kosmita, potrafi miotać piorunami. Przypomina kraba.Potrafi otwierać sobie czubek głowy aż do mózgu, który może tworzyć wiele energi elektrycznej. Brainstorm ma zdolności telekinetyczne.

Big Chill
Kosmita z czterema, bardzo dużymi skrzydłami. Potrafi zamrażać, latać i stać się niewidzialnym.Gdy złoży skrzydła wygląda jak w płaszczu z kapturem. Jego głos jest straszny, a jego wygląd sprawia, że przypomina naprawdę brzydkiego ducha. Wyglądem jest prawie podobny do Fantoma.

Chromastone
Żywy kryształ. Potrafi absorbować energię i jest prawie niezniszczalny. Jest on silniejszy od człowieka. Mimo że jest chudy, jest niezwykle potężny. Potrafi prawie to samo co Upchuck i Diamentogłowy razem.

Spidermonkey
Hybryda pająka i małpy. Potrafi chodzić po ścianach i strzelać pajęczą siecią. Jest niezwykle silna i mówi w małpim tonie głosu. Jej sieć może się rozciągać jak guma. Bardzo wysoko skacze.

Alien X
Kosmita posiadający moc zmiany rzeczywistości. Alien X to tak naprawdę jednocześnie trzy osoby w tym Ben, o czym dowiadujemy się w odcinku X = Ben + 2. W tym właśnie odcinku Ben po powrocie do ludzkiej formy postanawia nigdy więcej nie przechodzić transformacji w Alien X.

CzteroMucha
Kosmita pomieszany występuje w odcinku gdy Ben gubi szkiełko od Omnitrixu. Morze lataćale nie jest tak silny jak czteroręki.

SzaryDiament
Kosmita pomieszany występuje w odcinku gdy Ben gubi szkiełko od Omnitrixu. Jest mądry i morze strzelać kryształami jak diamentogłowy.

Inferbla (Chodzący paluszek rybny XD)
Kosmita pomieszany występuje w odcinku gdy Ben gubi szkiełko od Omnitrixu. To zębal i Inferno może strzelaćogniem jednak szybko się męczy dopiero w wodzie morze strzelać na szustke z plusem.

Ice-Ferno
Lodowy inferno występuje w odcinku gdy ben choruje jest więcej kosmitów kturzy zachorowali jednak nie zmienili się a byli to czteroręi bardzo słaby , dzikopysk katar . Ice ferno potrafi zamrarzać tak jak Artiguana

Ostatnio edytowany przez Kornel (2009-04-01 18:40:54)

Offline

 

#2 2010-05-28 10:50:04

kuba0000

Nowy Wojownik

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wszyscy kosmici Bena 10

eon umie także panować nad czasem może kogos odmłodzić i postażeć umie tez kogos przwyjac i zatrzymac czas ale dla

Offline

 

#3 2010-07-08 23:07:57

 Snakepit

Wojownik

Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 53
Punktów :   

Re: Wszyscy kosmici Bena 10

supciooooooooooooooooooooooooooooooooo


Ziemianin:Zły
Rasa:Człowiek
Przedmioty:omnitrix,morfero omnitrix
Kasa:1500
Kosmici:zębal,dzikie pnącze,arctiguana,upgrade,fantom,mucha,common cold,nightmare,miragon
Walki Wygrane:0
Walki Przegrane:0

Offline

 

#4 2011-02-05 20:42:14

patryk2002

Nowy Wojownik

Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wszyscy kosmici Bena 10

ekstra

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weight loss appelle